Надрукувати

Інформація для споживачів

Власний видобуток природного газу

ТОВ «КАРПАТИГАЗ» здійснює провадження господарської діяльності з видобування та постачання природного газу.

Власний видобуток природного газу, значні запаси газу в підземних сховищах ПАТ «Укртрансгаз» та фінансове забезпечення відповідно до вимог чинного законодавства гарантують безперебійне постачання природного газу та дозволяють встановлювати максимально низькі ціни при його реалізації споживачам.

Високі стандарти нашої роботи забезпечені багаторічним досвідом, прозорою і відкритою позицією компанії по відношенню до партнера. Ми орієнтовані на успішний розвиток бізнесу, досягнення поставлених цілей і виконання всіх завдань.

Ціна на природний газ та умови оплати

Прийняття нової редакції Закону України «Про ринок природного газу» та Кодексу газотранспортної системи, дозволило встановити в нашій країні європейські норми, визначені в третьому енергетичному пакеті ЄС. Завдяки цьому функціонування ринку природного газу стало прозорим та зрозумілим для учасників, виникла здорова конкуренція між постачальниками та було налагоджено реверсні поставки природного газу із Європи.

Ціна на природний газ тепер залежить від багатьох факторів, серед яких ціни на газ на європейських хабах, цінові пропозиції імпортерів газу та постачальника останньої надії – НАК «Нафтогаз України», попит на газ на внутрішньому ринку, курс гривні до основних валют та інше.

Тому ціна на природний щомісячно коливається та переглядається у бік збільшення чи зменшення.

ТОВ «Карпатигаз» пропонує споживачам максимально низькі ціни та гнучкі умови оплати за природний газ.

Період поставки Ціна, грн з ПДВ за 1 тис. куб.м. Пункт поставки Умови оплати
Лютий 2020 4900 * VTP ** Попередня оплата

* Зазначена ціна є орієнтовною. Відповідно до п. 4 розділу I Правил поставки природного газу, затверджених Постановою НКРЕКП №2496 про 30.09.2015 р, поставка природного газу здійснюється за цінами, які вільно встановлюються між Постачальником і Споживачем. Зазначена орієнтовна ціна не може вважатися безумовною кінцевою ціною поставки природного газу. Ця публікація орієнтовної ціни на веб-сайті Компанії в жодному випадку не може тлумачитися або вважатися публічним договором, офертою або публічною пропозицією підписати договір поставки природного газу на умовах такої орієнтовної ціни (в розумінні статей 633, 641, 699 Цивільного Кодексу України та іншого законодавства України.

** Віртуальна торговая точка

Якість природного газу

Транспортування природного газу від вітчизняних газовидобувних підприємств до кінцевих споживачів України здійснюється магістральними газопроводами ПАТ«УКРТРАНСГАЗ» та газорозподільними мережами публічних акціонерних товариств з газопостачання.

При прийманні природного газу до магістральних газопроводів ПАТ «УКРТРАНСГАЗ» в обов’язковому порядку здійснюється перевірка якості газу.

Транспортування газу газорозподільними мережами та подачу газу до житлових будинків здійснюють публічні акціонерні товариства з газопостачання, які відповідають за якісні показники природного газу, що подається кінцевим споживачам.

У разі сумнівів у якості природного газу Споживач має право звернутися до відповідних територіальних органів Департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку для проведення позачергової перевірки якості природного газу.

Контактна інформація

Із питань придбання природного газу, попереднього обговорення ціни та умов постачання звертатися до комерційного департаменту компанії за телефонами: (044) 593-22-33, факс (044) 593-88-57, Богиня Іван Васильович, E-mail: i.boginya@capital-oil.com