Надрукувати

Новини та прес-релізи

2017 January 27

Директор ТОВ «Карпатигаз» став лауреатом премії «Підприємець року – 2016»

17 січня 2017 року на підсумковій прес-конференції Генеральної дирекції 21-ї загальнонаціональної програми «Людина року» були оголошені результати експертного опитування в 19 професійних номінаціях, згідно з якими директор ТОВ «Карпатигаз» Борис Синюк став одним із трьох лауреатів премії «Підприємець року – 2016».

Посилання: Загальнонаціональна програма «Людина року - 2016»

Лауреатами номінації «ПІДПРИЄМЕЦЬ РОКУ» стають найкваліфікованіші та найуспішніші представники підприємницьких та ділових кіл України, які досягли найбільш вагомих успіхів та динаміки розвитку у таких сферах діяльності, як наприклад: корпоративне управління, транспорт, будівництво, високі технології та ін.

Церемонія вручення премії в цьому році відбудеться в стінах Національного академічного театру опери та балету ім. Т. Г. Шевченка 25 березня 2017 року.

Нагадуємо, що раніше ТОВ «Карпатигаз» отримало почесний статус «Підприємство року - 2016», який присвоюється міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих». Цей рейтинг з 2012 року входить до міжнародної рейтингової асоціації «International Rating Association» (Гонконг) в партнерстві зі «Standard Chartered Rating GmbH» (Німеччина).

Як відомо, в першому півріччі 2016 року, за даними ДФС України, в рейтингу ТОП-50 найбільших платників податків нафтогазової промисловості ТОВ «Карпатигаз» як оператор ДСД №3 увійшло у 10-ку найбільших платників, посівши 7 місце.

« Назад