Надрукувати

Новини та прес-релізи

2016 October 31

ТОВ «Карпатигаз» заперечує звинувачення у кримінальному правопорушенні з боку державних органів України

26 жовтня 2016 р. Печерським районним судом м. Києва було винесено постанову, якою забороняється продаж або відчуження технічного устаткування об’єктів нафтогазовидобувної промисловості, яке є власністю Учасників Спільної діяльності за Договором № 3 про спільну діяльність без утворення юридичної особи від 10.06.2002 р., з подальшими змінами та доповненнями (ДСД № 3). Таким чином, суд заборонив ТОВ «Карпатигаз» відчужувати у будь-який спосіб таке устаткування. Ухвала суду не поширюється на використання активів Спільної діяльності. ТОВ «Карпатигаз» продовжує виконувати свої зобов’язання, а отже і далі здійснювати спільну діяльність в Україні в рамках ДСД №3. ТОВ «Карпатигаз» має намір оскаржити ухвалу у Апеляційному суді м. Києва.

Постанова була винесена в рамках кримінального провадження, ініційованого за заявою ПАТ «Укргазвидобування» від 5 вересня 2016 року. ПАТ «Укргазвидобування» є Учасником ДСД №3 та стороною арбітражного процесу проти ТОВ «Карпатигаз» та компанії Місен Ентерпрайзес АБ (Місен). ТОВ Карпатигаз та Місен вважають звинувачення ПАТ «Укргазвидобування» у кримінальному правопорушенні безпідставними та повністю їх заперечують.

ТОВ «Карпатигаз» та Місен завжди відкриті до співпраці зі слідчими органами та готові підтвердити законність господарської діяльності в межах ДСД №3.

« Назад