Надрукувати

Історія компанії

ТОВ «Карпатигаз» є юридичною особою, що зареєстрована відповідно до чинного законодавства України у 1998 році. Ідентифікаційний номер - 30162340.

З 2010 року власником ТОВ «Карпатигаз» стає компанія Місен Ентерпрайзіс АБ (Misen Enterprises AB), зареєстрована в Стокгольмі, Швеція.

Материнською компанією Місен Ентерпрайзіс АБ є публічна компанія   Misen ENERGY AB, яка була заснована у 2004 році.  Акції компанії з 12.06.2007 р. котуються на  Стокгольмській біржі NASDAQ OMX.

ТОВ «Карпатигаз» здійснює свою діяльність в сфері видобутку, постачання, транспортування, зберігання нафти, газу та газового конденсату, в сфері геологорозвідувальних робіт та будівництва об’єктів наземної інфраструктури нафтогазового комплексу та ін.

ТОВ «Карпатигаз» у 2011 році отримало ліцензію НКРЕ на постачання природного газу за нерегульованим тарифом у обсязі 930 млн. куб. м. на рік.

ТОВ «Карпатигаз» здійснює свою діяльність в рамках Договору №3 про спільну діяльність без утворення юридичної особи від 10.06.2002 р., укладеного між ПАТ «Укргазвидобування», TOB «Карпатигаз» та компанією Місен Ентерпрайзіс АБ (Misen Enterprises АВ).